PrebioDigest - wartościowe suplementy dla koni

PrebioDigest 1,5 kg

NTB Prebio-Digest to innowacyjny, w pełni naturalny preparat wspomagający funkcjonowanie układu pokarmowego, którego czynnym składnikiem jest unikalny kompleks PREBIO.
Skutecznie obniża kwasowość w żołądku, reguluje procesy trawienne, działa osłonowo na ściany przewodu pokarmowego i wspiera namnażanie korzystnych bakterii w jelitach.
Stanowi skuteczne wsparcie w profilaktyce oraz w procesie leczenia wrzodów żołądka.
Doskonały dodatek w diecie koni borykających się z problemami trawiennymi, problemami z utrzymaniem kondycji, chorobami układu pokarmowego, narażonych na czynniki stresowe, w trakcie rekonwalescencji oraz w okresach zmiany pokarmu (nowa partia siana, początek lub koniec sezonu pastwiskowego, zmiana paszy).

Waga Opakowania:
1.5 kg
Cena produktu
180 zł
Czas wysyłki

3 dni


Pozostałe produkty dla: PrebioDigest 1,5 kg

  Skontaktuj się z nami

  Napisz wiadomość

  Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

  IMIE I NAZWISKO
  ADRES E-MAIL
  WIADOMOŚĆ

  Wyślij wiadomość

  Często zadawane pytania

  • Czym jest Mixbox?

   Mixbox to nic innego jak „zmiksowane pudełko” pasz i suplementów, które sam wybierasz i komponujesz. W naszym mikserze możesz znaleźć produkty renomowanych firm, a także zdecydować o ilości posiłków i ich składników w gramach oraz liczbie dni.

  • Dlaczego warto skomponować własny jadłospis? Przecież mogę kupić zwykłe worki z paszami...

   Jak wiemy, każda pasza wystarcza na inną ilość dni, często jedna się kończy, gdy drugiej mamy jeszcze w dużym zapasie. Ciągle musimy pamiętać o domawianiu jedzenia. Mixboxy ułatwiają nam życie, komponując jadłospis np. na 30, 60 lub naw et 90 dni, mamy pewność, że przez ten czas niczego nam nie zabraknie i możemy poświęcić więcej uwagi naszym podopiecz nym i nie martwić się o przygotowywanie posiłków.

  • Jak to działa? Jak mogę mixować i co mogę mixować?

   Na stronie głównej wchodzisz w zakładkę WŁASNY MIX. Wybierasz posiłek i wpisujesz jego ilość (na ile dni ma zostać przygotowany), możesz nadać nazwę np.Śniadanie dla Frugo, Obiad dla Grecji czy Kolacja dla (Tu wpisz imię swojego konia). W ten sposób jeżeli posiadasz więcej niż jednego konia będzie Ci łatwiej skomponować posiłki dla każdego z nich. Następnie dodajesz wybrane pasze, sieczki, mesze, suplementy i dodatki. Dla ułatwienia zostały one podzielone na kategorie. W mikserze możesz wybrać również ilość danego składniku. Skomponowane posiłki można duplikować i edytować, tak żeby łatwiej było komponować większe ilości.

  Dane kontaktowe

  Szymon Papież PIXEL Ruszów
  ul. Łużyczka 8, 59-950 Węgliniec
  Adres e-mail: kontakt@horsemix.pl
  Numer telefonu:+48 693 930 405

  Logowanie do konta

  Zarejestruj konto