PodoCare Liquid 2 kg - wartościowe suplementy dla koni

PodoCare Liquid 2 kg

Pavo PodoCare Liquid to specjalna mieszanka mineralna w formie pasty.
Należy do tej samej rodziny preparatów, co standardowy Pavo Podo Care w postaci granulatu.
Opracowaliśmy ten produkt specjalnie z myślą o najmłodszych źrebiętach, dla których na jedzenie stałego pokarmu jest jeszcze za wcześnie oraz tych, które za granulkami Podo Care nie
przepadają i pobierają je niechętnie.
Dzięki praktycznej formie i przemyślanej recepturze, Pavo PodoCare Liquid jest idealnym rozwiązaniem wspierającym optymalny wzrost kości już od pierwszych dni.
Wapń, fosfor i magnez są minerałami niezbędnymi dla produkcji zdrowej, prawidłowej tkanki kostnej.
Mleko klaczy oczywiście je zawiera, ale badania wykazały, że ilość fosforu i magnezu nie jest wystarczająca, by skutecznie wspierać ogromny wzrost kości w pierwszych miesiącach życia. Ponadto nie tylko istotna jest ilość tych składników, ale i ich wzajemny stosunek, ponieważ nadmiar jednego minerału lub zbyt mała ilość drugiego również mogą powodować zaburzenia wzrostu kości takie jak OC, lub OCD.
Właśnie, dlatego Pavo PodoCare Liquid zawiera fosfor i magnez w prawidłowej ilości i idealnym wzajemnym stosunku.

Waga Opakowania:
2 kg
Cena produktu
580 zł
Czas wysyłki

3 dni


Pozostałe produkty dla: PodoCare Liquid 2 kg

  Skontaktuj się z nami

  Napisz wiadomość

  Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

  IMIE I NAZWISKO
  ADRES E-MAIL
  WIADOMOŚĆ

  Wyślij wiadomość

  Często zadawane pytania

  • Czym jest Mixbox?

   Mixbox to nic innego jak „zmiksowane pudełko” pasz i suplementów, które sam wybierasz i komponujesz. W naszym mikserze możesz znaleźć produkty renomowanych firm, a także zdecydować o ilości posiłków i ich składników w gramach oraz liczbie dni.

  • Dlaczego warto skomponować własny jadłospis? Przecież mogę kupić zwykłe worki z paszami...

   Jak wiemy, każda pasza wystarcza na inną ilość dni, często jedna się kończy, gdy drugiej mamy jeszcze w dużym zapasie. Ciągle musimy pamiętać o domawianiu jedzenia. Mixboxy ułatwiają nam życie, komponując jadłospis np. na 30, 60 lub naw et 90 dni, mamy pewność, że przez ten czas niczego nam nie zabraknie i możemy poświęcić więcej uwagi naszym podopiecz nym i nie martwić się o przygotowywanie posiłków.

  • Jak to działa? Jak mogę mixować i co mogę mixować?

   Na stronie głównej wchodzisz w zakładkę WŁASNY MIX. Wybierasz posiłek i wpisujesz jego ilość (na ile dni ma zostać przygotowany), możesz nadać nazwę np.Śniadanie dla Frugo, Obiad dla Grecji czy Kolacja dla (Tu wpisz imię swojego konia). W ten sposób jeżeli posiadasz więcej niż jednego konia będzie Ci łatwiej skomponować posiłki dla każdego z nich. Następnie dodajesz wybrane pasze, sieczki, mesze, suplementy i dodatki. Dla ułatwienia zostały one podzielone na kategorie. W mikserze możesz wybrać również ilość danego składniku. Skomponowane posiłki można duplikować i edytować, tak żeby łatwiej było komponować większe ilości.

  Dane kontaktowe

  Szymon Papież PIXEL Ruszów
  ul. Łużyczka 8, 59-950 Węgliniec
  Adres e-mail: kontakt@horsemix.pl
  Numer telefonu:+48 693 930 405

  Logowanie do konta

  Zarejestruj konto