Czy wiesz dlaczego to robimy? - Horemix

Poznajmy się

CZY WIESZ DLACZEGO
TO ROBIMY?

Zamiłowanie do koni w naszej rodzinie przekazywane jest z pokolenia na pokolenie.
Tata często opowiada historię dziadka, który przeszedł wojnę ze swoim koniem i choć próbował go później sprzedać to nigdy tego nie zrobił… Miłość do niego była większa niż to co podpowiadał rozsądek. I choć czasy się zmieniły, to uczucie do koni objawia się nadal w naszej rodzinie w każdym kolejnym pokoleniu.

Nasza historia zaczyna się w piękny i słoneczny majowy dzień, kiedy zobaczyłam (jeszcze nie moje) tarantowate szczęście pasące się na łące. Długo nie myśląc, umowa, przyczepa i WIO! Frugo jest nasz… I tak młodzik, którego kupiliśmy okazał się niedożywiony, więc trzeba było wziąć się za jego jadłospis. Szybkie konsultacje pozwoliły ustalić odpowiednią dietę, która miała wyrobić nowe nawyki żywieniowe i nadrobić braki. Ruszyliśmy z nowym menu dla konia. Trzy zbilansowane posiłki dziennie, które miały zażegnać problemy z wagą. I choć czasu było mało pomiędzy firmą a domem i dzieckiem, wakacyjne wycieczki do stajni były prawdziwą przyjemnością. Każda wizyta, to obowiązkowe czyszczenie, kopytka i praca z ziemi z tak młodym koniem, ale niestety im bliżej zimowych miesięcy, tym nasz czas proporcjonalnie się skraca. Trzeba było wybrać i zminimalizować codzienny czas poświęcany na przygotowywanie posiłków, a zmaksymalizować ten na pracę i pielęgnację. Niestety koń sam sobie nie ugotuje, więc jak to mówią potrzeba matką wynalazców:

A co, jakby stworzyć catering dla koni?!

Wieczorem siadasz wygodnie w fotelu z kubkiem ciepłej herbaty i zamiast mieszać te pasze w przeciągach na stajni, wybierasz: 200 gramów musli, 400 gramów sieczki… A może by tak jeszcze dodać 100 gramów łusek słonecznika?”
I tak trochę z potrzeby, trochę z wiecznego zabiegania i braku czasu, padł pomysł, że na pewno są tu też inni, którzy mają dzieci, szkoły, firmy, a mimo to, nie chcą rezygnować z pasji. Dlatego specjalnie dla Was, osób, które cenią swój czas i lubią wygodę stworzyliśmy Horsemix – pierwszy catering dla koni.
Zapraszamy do wypróbowania 🙂

Skontaktuj się z nami

Napisz wiadomość

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

IMIE I NAZWISKO
ADRES E-MAIL
WIADOMOŚĆ

Wyślij wiadomość

Często zadawane pytania

  • Czym jest Mixbox?

    Mixbox to nic innego jak „zmiksowane pudełko” pasz i suplementów, które sam wybierasz i komponujesz. W naszym mikserze możesz znaleźć produkty renomowanych firm, a także zdecydować o ilości posiłków i ich składników w gramach oraz liczbie dni.

  • Dlaczego warto skomponować własny jadłospis? Przecież mogę kupić zwykłe worki z paszami...

    Jak wiemy, każda pasza wystarcza na inną ilość dni, często jedna się kończy, gdy drugiej mamy jeszcze w dużym zapasie. Ciągle musimy pamiętać o domawianiu jedzenia. Mixboxy ułatwiają nam życie, komponując jadłospis np. na 30, 60 lub naw et 90 dni, mamy pewność, że przez ten czas niczego nam nie zabraknie i możemy poświęcić więcej uwagi naszym podopiecz nym i nie martwić się o przygotowywanie posiłków.

  • Jak to działa? Jak mogę mixować i co mogę mixować?

    Na stronie głównej wchodzisz w zakładkę WŁASNY MIX. Wybierasz posiłek i wpisujesz jego ilość (na ile dni ma zostać przygotowany), możesz nadać nazwę np.Śniadanie dla Frugo, Obiad dla Grecji czy Kolacja dla (Tu wpisz imię swojego konia). W ten sposób jeżeli posiadasz więcej niż jednego konia będzie Ci łatwiej skomponować posiłki dla każdego z nich. Następnie dodajesz wybrane pasze, sieczki, mesze, suplementy i dodatki. Dla ułatwienia zostały one podzielone na kategorie. W mikserze możesz wybrać również ilość danego składniku. Skomponowane posiłki można duplikować i edytować, tak żeby łatwiej było komponować większe ilości.

Dane kontaktowe

Szymon Papież PIXEL Ruszów
ul. Łużyczka 8, 59-950 Węgliniec
Adres e-mail: kontakt@horsemix.pl
Numer telefonu:+48 693 930 405

Logowanie do konta

Zarejestruj konto